rss search

Suszarka do rąk kieszeniowa – czy warto zainwestować w ten rodzaj suszarki automatycznej do rąk?

line Suszarka do rąk kieszeniowa – czy warto zainwestować w ten rodzaj suszarki automatycznej do rąk?

Suszarki kieszeniowe obecnie możemy spotkać coraz częściej. Nic dziwnego, w porównaniu do tradycyjnych suszarek, suszarki kieszeniowe posiadają wiele zalet, które sprawiają, że są one chętnie montowane w łazienkach w wielu miejscach. Dlaczego warto się nimi zainteresować? Dlaczego suszarki kieszeniowe cieszą się taką popularnością?

Jak działają suszarki kieszeniowe?

Działanie suszarek kieszeniowych jest dość proste, a ich obsługa całkowicie intuicyjna. Wkładając ręce do kieszeni uruchamiamy czujniki zamontowane wewnątrz maszyny. Czujniki te uruchamiają suszarkę, a podmuch powietrza suszy nasze dłonie. Moc suszarki może wahać się w przedziale od 1000-1300W, jednak obecnie na rynku możemy zakupić także modele o mocy 1650W. Dzięki przemyślanej konstrukcji suszarki nie rozchlapują wody znajdującej się na dłoniach. Po wyjęciu dłoni suszarki kieszeniowe automatycznie wyłączają się, kończąc proces suszenia.

Szybkie suszenie dłoni

W porównaniu z tradycyjnymi suszarkami, suszarki kieszeniowe zazwyczaj posiadają znacznie silniejszy podmuch. Dzięki temu proces suszenia rąk ulega znacznemu skróceniu. Warto zauważyć, ze w modelach tego typu podmuch w stronę dłoni kierowany jest z dwóch stron, więc chcąc osuszyć dłonie nie musimy ich obracać. Całkowity czas potrzebny na wysuszenie dłoni wynosi ok. 10 sekund. Po tak krótkim czasie możemy cieszyć się idealnie suchymi dłońmi.

Higiena i czystość

suszarka do rąkSuszarki kieszeniowe gwarantują nam maksymalną higienę dzięki której będziemy mogli być pewni, ze nasze dłonie są całkowicie czyste. Wiele suszarek kieszeniowych posiada dodatkowo wbudowany filtr, który sprawia, że powietrze, które dmucha podczas suszenia w nasze dłonie jest pozbawione drobnoustrojów. Są one odprowadzane na zewnątrz, zamiast osadzać się na rękach. Filtry te mogą usuwać nawet do 99% wszelkich zanieczyszczeń takich jak pyłki, zarodniki czy grzyby. Tak ogromna skuteczność sprawia, że zachowanie czystości jest o łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Efektowny wygląd maszyn

Mimo, że wygląd nie jest najważniejszym parametrem, mimo wszystko każdy zainteresowany zakupem zwróci na ten aspekt uwagę. Suszarki kieszeniowe zazwyczaj charakteryzują się bardzo wyszukanym i eleganckim designem, który idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz. Obecnie na rynku możemy wybierać między modelami białymi, srebrnymi, a także czarnymi. Duży asortyment sprawia, że każdy z nas znajdzie interesującą suszarkę kieszeniową.

Możemy zatem jednoznacznie stwierdzić, że suszarki kieszeniowe stanowią unikalne połączenie stylu, dobrego wglądu, higieny i wygody. Dzięki suszarkom kieszeniowym możliwe jest szybkie i dokładne osuszenie rąk. Suszarki te często montowane są w biurowych, szkolnych łazienkach, a także w toaletach publicznych np. w galeriach handlowych, na siłowniach. Gwarantują nam one również maksymalną higienę, dzięki nim nasze dłonie zawsze będą idealnie czyste i suche.


Suszarki do rąk kieszeniowe dostępne są w ofercie wielu sklepów, m.in.:http://shoptuning.pl/automatyczne-suszarki-do-rak